Studentský iZávod


Jarní závod pro každého.

Vezmi kolo. Je jedno, jestli máš závoďáka nebo městskou plečku. Projeď si stanovenou trasu, zaznamenej ji pomocí GPS a pošli nám svůj výkon. Zazávoď si bez stresu, bez hromadných karambolů. Zazávoď si kdy chceš a porovnej se s ostatními. Jen nám pošleš výsledek a budeš v pořadí.

Pořadatel: www.SPORTeM.info, Bc. Miroslav Kronika

Kontakt: e-mail: sportem@sportem.info, tel. 604164390


Je to jednoduché:

iZávod využívá GPS záznamu Tvojí trasy a komentářů na Facebooku.

1. Seznámíš se s trasou iZávodu. Pro Studentský iZávod jde o mapu s vyznačenými budovami hradeckých univerzit. Tyto budovy tvoří uzavřený pětiúhelník, jehož vrcholy (tedy budovy univerzit) musíš objet z vnější strany. Trasu mezi budovami i jejich pořadí si určuješ podle libosti. Startuješ také kde chceš, ale cíl musí být na tom samém místě! Prohlédni si mapu.

 

2. Absolvuješ závodní trasu a zaznamenáš ji do svého GPS zařízení. Výsledná čára musí obcházet vrcholy pětiúhelníku (univerzitní budovy) z vnější strany a nesmí se jich nijak dotýkat!!! Ukázka záznamu.

3. Záznam svého výkonu jakkoli dostaneš do obrázku (např. printscreen displeje). Musí být viditelná trasa i dosažený čas.

4. Obrázek umístíš mezi komentáře na facebookové události iZávodu. Až si ho pořadatel všimne a okomentuje, bude Tvůj výkon zařazen do pořadí. Protože jde o veselou studentskou akci, můžeš přidat i fotku stroje, na kterém závodíš :-)

5. Výsledky najdeš na stránce iZávodu


Časové omezení:

Trasu je možno absolvovat v libovolnou dobu mezi 1.4. a 9.4.2017. Lze ji absolvovat i opakovaně s opakovaným nahlášením výsledku. Do pořadí bude zařazen jen nejrychlejší výsledek.

Výsledky:

Na webu iZávodu zveřejňováno průběžné pořadí a na konci závodu konečné výsledky. Sleduj i Facebook!

Ceny:

Poukázka na hodinové zapůjčení dvou paddleboardů v naší půjčovně na Biřičce. Cenu obdrží nejrychlejší muž, nejrychlejší žena a vylosujeme jednoho šťastlivce ze všech účastníkú, takže šanci máte všichni!


Podmínky:

  • Závodíme pro radost. Předpokládáme, že hlavní motivací nebudou materiální ceny či odměny, ty budou případně losovány mezi všemi závodníky (podle jednotlivých propozic).

  • Závodíme férově. Trasu závodu je nutno absolvovat určeným způsobem, bez cizí dopomoci. Každý kontroluje sám sebe :-)

  • Závodíme za běžného provozu. Každý je zodpovědný především za dodržování pravidel silničního provozu a za svoji bezpečnou účast v iZávodu.

  • Každý se zúčastňuje na vlastní nebezpečí a je si vědom, že pořadatel kromě internetové koordinace iZávodu nepřebírá odpovědnost za jakékoli škody vzniklé v souvislosti s iZávodem.

Výsledky iZávodu (10.4.2017)

Jméno Datum Čas
Červený Jakub 8.4.2017 32:00
Balcarová Zuzka 8.4.2017 32:00
Kronika Mirek 5.4.2017 34:00
     

 

Google analytics