Báječný Modroběh Hradec Králové - vy nejste "OUT"

Jsou mámy a tátové, kterým jejich potomek nikdy nebude úplně rozumět, ale oni musí rozumět jemu. Musí svoje dítě provést světem, který naopak nebude rozumět jim. Pojďme ten zmatek na chvilku zastavit. Pozveme je a dáme jim najevo, že nejsou OUT. Rodiče potěší, že je naší akcí někdo podpoří a dětem uděláme nový zážitek, který navenek třeba neocení, ale uvnitř si ho určitě schovají.
 
A funguje to, věřte nám.
 
Hanka a Mirek
 
 
 
Akce na podporu osvěty o autismu a k potěšení rodin pečujících o "modré" dítě.
 
Běh nebo chůze na trase cca 2 km, kde děti se svými rodiči budou nacházet kontroly z orientačního běhu a značit si je do připraveného průkazu. Trasa vyznačená na cestách nebo i v lehkém terénu modrými fáborky, kontroly umístěné viditelně vedle trasy. Dítě si samo označí příslušné políčko v průkazu, který pak bude i jeho diplomem - i s vyznačeným časem. Tolik malých úspěchů po sobě jen tak nezažije!
 
Přijďte všichni v modrém, pořiďte pěkné fotky a pošlete nám je na adresu sportem@sportem.info!
 
Nic nám z toho nekápne, ale na chvilku propojíme odlišné světy, které budou chvíli mít stejný směr, projdou stejným cílem a prožijí stejnou radost.
 
 
 
Místo konání: Hradec Králové, rybník Biřička (jiná místa a termíny v ČR hledejte ZDE)
 
Termín konání: 27.4.2024 (sobota)
 
Harmonogram:
 
9,15 začátek prezentace a přihlašování
 
9,30 - 10,30 start na trasu podle vlastního uvážení
 
10,45 uzavření cíle, ukončení akce hromadnou fotografií
 
Pro koho: rodiče s dětmi. Vítáni jsou všichni, akce je určena především rodinám dětí s poruchami autistického spektra
 
Trať: cca 2 km, vyznačena fáborky. Vede po cestách a případně lehce schůdným terénem. Trať bude sledovat široké lesní cesty, takže velká část trasy bude sjízdná i s kočárkem.
 
Vklad: Symbolických 30 Kč/dítě
 
Přihlášky: Prosíme o vyplnění online přihlášky, abychom předem měli lepší představu o předpokládaném počtu účastníků. O kom nebudeme vědět, nemůžeme mu připravit ani diplom a to by dětem určitě bylo líto. K nahlédnutí bude seznam přihlášených.
 
 
 
Pořadatel, Informace:
 
www.SPORTeM.info
tel. 604164390
sportem@sportem.info
 
 
 
Letáček ke stažení - bude doplněn