Orlí cestou - Ironýgl

 
 
Splň si sen a staň se ironmanem. Železným mužem. Železným orlem.
 
Tohle je akce, která se koná poprvé a nejspíš i naposledy. Mám velký důvod v rámci nejdelší narozeninové oslavy v mém životě usilovat o železňáka.
A protože věřím, že podobných nás je více, zvu vás také. Podpoříme se vzájemně a bude nás celé orlí hejno.
 
Klasická trasa (3,8-180-42 km) je vymyšlená po místech, kde už jsem zanechal pár litrů potu, hromady stop a která zanechala stopy ve mně. Je vymyšlená tak, abychom se potkávali a aby u toho mohli být i naši blízcí. A oni tu být musí, protože budou jedinou formou naší podpory na trati.
 
Propozice:
 
Termín: 19.6.2021
Místo: Hradec Králové, Podorlicko a Orlické hory.
 
Rozprava před závodem: Ve čtvrtek 17.6. ve 20 hod.  prostřednictvím online konference (odkaz bude zaslán mailem)
 
Plavání: 6,00 start u písníku v Opatovicích, 3x okolo ostrova (viz mapka plavání), Depo 1.
Kolo: do Orlických hor a zpět, v podstatě obrátková trať přes kultovní tisícimetrové sedlo na Šerlichu. Neznačeno, nastuduj si, neznalost neomlouvá (viz předběžná mapka kola). Po cestě dost hospod, i nějaký obchod. Dojezd do Depa 2, kde je pak i cíl.
Běh: v plánu jsou dva 5 km okruhy s průběhem okolo cíle, to celé 4x (viz předběžná mapka běhu). Bude značeno. V naprosté většině lesní cesty. V cíli hospoda.
 
Zajištění: Minimální. Vše je na tobě a tvém podpůrném týmu. Kola v depu pohlídáme. Pár věcí budeme případně schopni převézt z Depa 1 do cíle. Dostaneš plánek trati, bude také k dispozici trasa v GPX formátu, aby bylo možno ji nahrát do navigačního zařízení.
 
Pravidla: jediným pravidlem je absolvovat celou trať vlastní silou. Dalším pravidlem je fair play.
Zúčastňuješ se na vlastní nebezpečí, v případě potíží či odstoupení si musíš poradit sám. Pokud nedokončíš, dej nám zprávu na telefon.
 
Přihláška:
Počet účastníků je stanoven na max. 20 osob.
Přihláška je platná až po zaplacení poplatku 300 Kč (bude využito hlavně na hlídání kol a další organizační nezbytnosti)
Možnost objednání účastnického trika - bude upřesněno.
Registrační poplatek prosím zaslat na účet 2200400104/2010. Do poznámky uvést jméno účastníka.

 

Upozornění: Třebaže jde o přátelskou akci, budeš usilovat o obrovsky náročný sportovní výkon. Velmi pečlivě zvaž své schopnosti, možnosti, motivaci a znalost sebe sama. Najdi si videa kolapsů v cíli maratonů a železňáků. A až potom se přihlas.