Inline Velikonoce

Velikonoční inline výlet z Hradce Králové (do okolí České Lípy, kde se může připojit zbytek světa)
 
Slavná zmrzlinárna s neuvěřitelným výběrem více než 100 druhů, úžasná nová stezka kousek pod Ještědem, další nová stezka s 15 km sjezdem a s dalekými výhledy - to bude začátek sezóny jako hrom!!! A pomlázka!!!
 
Termín: 14.4.2017 (Velký pátek - je volný den)
 
Program: Projetí dvou stezek a vhodných terénů v Libereckém kraji, okolím Stráže pod Ralskem a České Lípy. Trasy na sebe nenavazují, proto se budeme přesouvat autem cca 15 km od jedné ke druhé tak, abychom na konci dne měli v kolečkách nejméně 20-40 km a v břiše něco dobrého k jídlu.
Přesnější program bude zaslán několik dnů před výletem přihlášeným účastníkům.
V případě počasí nevhodného pro bruslení podnikneme výlet do krásných míst, kterých je v okolí dost i bez bruslí. Hospod je také dostatek (účastníci minulých akcí  vědí... :-) )
 
Náročnost: Určitě nepůjde o akci pro úplné začátečníky, ale zároveň budeme na trasách, které dobře známe a můžeme tedy přizpůsobit program podle potřeby. První  nenáročnou stezku pojedeme "tam a zpět", celkem cca 20 km. Trasa se tedy dá zkrátit včasným otočením podle aktuální nálady. Druhá stezka vede cca 15 km po zrušené železnici stále do mírného kopce s úchvatnými výhledy. Po dohodě lze jedním autem dojet na vrchol stoupání a vyhnout se tak sjezdu, který je krásný, ale hlavně zpočátku určený jen zkušenějším bruslařům.
 
Harmonogram:
9,00 hod. POZOR!!! POSUNUTO NA 10 HODIN!!! - sraz ve Stráži pod Ralskem, bruslení cca 20 km, doplňováno ochutnávkou zmrzliny a zákusků. Úvodní seznamovací koled
cca 12,00 hod. - přejezd auty k Č1ské Lípě, možnost oběda, bruslení cca 15-30 km
cca 16,00 hod. - konec, odpočinek, relaxace.
 
Doprava: Individuálně. Při přihlašování uveďte, jestli máte k dispozici auto a kolik volných míst, případně kolik míst požadujete. Na webu bude soupis, podle kterého můžete domlouvat a koordinovat spolujízdu.
 
S sebou: Kolečkové brusle, přilba, chrániče. Dostatek tekutin, svačina (za hezkého počasí bruslíme a oběd trochu ošidíme). Každý 1 velikonoční vejce, muži pomlázku :-)
 
Přihlášky: e-mailem na sportem@sportem.info (uveďte jméno, počet osob, telefonní číslo, info k dopravě - viz Doprava). Přihláška je platná až po zaplacení vkladu, platbu proveďte na účet č. 2200400104/2010, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo z přihlášky, do poznámky jméno přihlašovaného.
 
Vklad: 100 Kč/osobu - zahrnuje dobrou vůli vymyslet společnou akci, její svolání, průvodce. Platba na účet 2200400104/2010, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo z přihlášky.
Cena dopravy bude rozpočítána podle obsazenosti aut, z Hradce Králové cca 100 Kč/osobu.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Soupis vozidel pro dopravu na Sever (a zároveň soupis přihlášek - zaplaceno, nezaplaceno):
(v e-mailových adresách je @ nahrazen křížkem kvůli zabránění spamu)
 
Místo odjezdu Cestující Počet Volná místa v autě Kontakt
Hradec Králové a okolí Kronika 1 6 604164390
Hradec Králové Miletínovi 3 1 jamyle#seznam.cz