Na Sever III - inline výlet (sobota 21.9.2013)

Slavná zmrzlinárna s neuvěřitelným výběrem, nová stezka kousek pod Ještědem, další nová stezka s 12 km sjezdem a s dalekými výhledy - to bude konec sezóny jako hrom!!!
 
 
Program: Projetí několika stezek a vhodných terénů v Libereckém kraji, okolím Stráže pod Ralskem a České Lípy. Trasy na sebe nenavazují, proto se budeme přesouvat autem cca 15 km od jedné ke druhé tak, abychom na konci měli v kolečkách nejméně 40 km a v břiše něco dobrého k jídlu. Určitě nepůjde o akci pro úplné začátečníky, ale zároveň budeme na trasách, které jsou už projeté a vyzkoušené jinými bruslaři. Vždy pojedeme "tam a zpět", trasa se tedy dá zkrátit včasným otočením podle aktuální nálady.
Přesnější program bude zaslán několik dnů před výletem přihlášeným účastníkům.
V případě počasí nevhodného pro bruslení podnikneme výlet do krásných míst, kterých je v okolí dost i bez bruslí. Hospod je také dostatek (účastníci loňského Turnova vědí... :-) )
 
Harmonogram:
10,00 hod. - sraz ve Stráži pod Ralskem, bruslení cca 20 km, doplňováno ochutnávkou zmrzliny
cca 12,00 hod. - přejezd auty k České Lípě, možnost oběda, bruslení cca 30 km
cca 16,00 hod. - konec, odpočinek, relaxace
 
Doprava: Individuálně. Při přihlašování uveďte, jestli máte k dispozici auto a kolik míst v něm, případně kolik míst požadujete. Na stránkách bude soupis, podle kterého můžete domlouvat a koordinovat spolujízdu.
 
Přihlášky: e-mailem na sportem@sportem.info (uveďte jméno, počet osob, telefonní číslo, info k dopravě - viz Doprava). Přihláška je platná až po zaplacení vkladu, platbu proveďte na účet č. 2200400104/2010, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo z přihlášky, do poznámky jméno přihlašovaného.
 
Vklad: 60 Kč/osobu - zahrnuje dobrou vůli vymyslet společnou akci, její svolání, nenápadné vedení, plechovka energetického nápoje zdarma. Platba na účet 2200400104/2010, jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo z přihlášky.
 
Jde o soukromou akci, kdy veškerým servisem je svolání účastníků, připravení programu a jeho nenápadné vedení. Proto si vyhrazuji odmítat zájemce, pokud už nás bude více než je zdrávo. Akce se koná při minimálním počtu 1 plného auta z Hradce Králové a okolí :-) . O jejím případném zrušení bude rozhodnuto ve čtvrtek večer.
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Soupis vozidel pro dopravu na Sever (a zároveň soupis přihlášek - zaplaceno, nezaplaceno):
(v e-mailových adresách je @ nahrazen křížkem kvůli zabránění spamu)
 
Místo odjezdu Cestující Počet Volná místa v autě Kontakt
Hradec Králové a okolí Kronika, Fousek 2 3 3 604164390
Hradec Králové Miletínovi 2    
Praha Bílek 2 0  
Dvůr Králové Mayerhoferová 1 0  
         
bez nahlášené dopravy:        
Praha Bartoňová 2