Orlická 17

 
Víceméně nesoutěžní účast paddleboardů na vodáckém závodě z Kostelce nad Orlicí do Týniště nad Orlicí.
 
Kdy: sobota 17.9.2016
Kde: Trasa z Kostelce nad Orlicí do Týniště nad Orlicí (17 km). Sraz podle dohody o případné společné dopravě, start v Kostelci ve 12 hodin.
 
Proč? Přátelské setkání těch, kdo ve Východních Čechách brázdí vody na SUPech.
 
Pro koho: Jezdci na paddleboardech, půjčených či vlastních. Zapůjčení si domluvte na níže uvedeném kontaktu, k dispozici je až 6 boardů.
Za kolik: Organizační zajištění účasti a půjčovné SUP 100 Kč/den, startovné podle propozic závodu (na pořadatele vznesen dotaz na lepší startovné pro SUPy)
Více info o závodě: Pořadatelem jsou přátelé z Rampa Sportu - viz Propozice
 
 
S sebou: Oblečení k vodě i do vody. Voda už bude chladnější, počasí odpovídající polovině září - tedy předem neodhadnutelné. Doporučujeme neoprenové boty
Poznámka: Závod je oficiálně pro kanoe, ale už v loňském roce pořadatelé přibrali také SUPy. Naše účast na paddleboardech bude spíše demonstrativní a nesoutěžní, hromadná. Trasa je zajímavá, sjízdná i pro lehce pokročilé, bezpečná. S vedením instruktora jde o hezký zážitek.
 
Přihláška, důležité informace:
Pro pokud možno závazné přihlášení stačí SMS na tel. 604164390 nebo e-mail na sportem@sportem.info. Zašlete jméno a informaci, odkud jedete - kvůli dohodě o dopravě.
Přihlášení pořadateli závodu provedeme hromadně.